Služba zameraná pre tých, ktorí chcú vidieť ako bude vyzerať ich nový plot, chodník, záhrada, výklad... ešte pred jeho samotnou realizáciou. Aj tu platí naše heslo:

 „Lepšie raz vidieť ako dvakrát prerábať...“

 

3D VIZUALIZÁCIE  - fotorealistické architektonické a produktové vizualizácie

3D návrhy exteriéru (domov, záhrad...) aj interiéru ( celý byt, kuchyne, obývačky...). Vyhotovujú ich externí spolupracovníci, profesionáli v oblasti 3D vizualizácie a animácie.

                          

 

 

 

 

 

 

2D VIZUALIZÁCIE  - vizualizácie objektov do reálnej fotografie

 

 

AKO NA TO?

1.  Fotografie objektu (príp. projektovú dokumentáciu) v dobrom rozlíšení (cca 1MB) pošlite cez pošlite cez kontaktný formulár.

Je lepšie poslať viacero fotografií z rôznych pohľadov na objekt (dom, záhradu) a tiež fotografiu objektu so širším okolím – aby sme si vytvorili celkovú predstavu o kompozícii objektu a vyhli sa tak nevhodnému zladeniu s okolím. Aký a koľko pohľadov (fotografií) si necháte spracovať je na Vás.

2.  Do objednávky tiež napíšete Vaše predstavy o materiáloch, ktoré chcete použiť (napr. červená zámková dlažba, kovová bránka model xxx)

3. Po prijatí objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovať, stanovíme cenu a dohodneme si detaily zákazky.

4. Do 4 - 7 dní (závisí to od náročnosti projektu) od telefonického kontaktu vypracujeme návrhy. Tie zašleme v zmenšenej podobe spolu s ochranným vodoznakom na Vašu mailovú adresu.

5. Po obdržaní stanovenej sumy na účet (alebo po poslaní dokladujeho zaplatení) Vám všetky návrhy pošleme v plnej kvalite bez vodoznaku na Váš mail.